LEAN på norsk
”Lean på norsk – fra vellykket oppstart til kontinuerlig forbedringer” er hovedtemaet for årskonferansen til Lean Forum Norge i Oslo 29. – 30. november. I år som i fjor, stiller noen av landets fremste kapasiteter innen lean opp som foredragsholdere på årskonferansen.
I tillegg vil internasjonale kapasiteter formidle sin kunnskap. ”Lean på norsk” har som formål at norske virksomheter skal bli best på lean blant annet ved hjelp av de fortrinn vi har i den norske samarbeidsmodellen.
Kjente navn til konferansen
Blant foredragsholderne på årskonferansen finner vi blant annet Bjørn Kjos, administrerende direktør i Norwegian, Ole Enger, konsernsjef i REC og nærings- og handelsminister Trond Giske, som også deler ut prisen til “Årets Norske Lean bedrift”.
Invitasjonen til årskonferansen kan du laste ned her (pdf).
Her melder du deg på konferansen.
Utskriftsvennlig versjon
Skrevet 20.09.11





